דגים - כן וכמה ולמה...

דגים זה טוב או רע?

קראו עוד

סירופ אגבה

בואו לקרוא את החדשות האחרונות על הסירופ המתוק

קראו עוד

אודות רחל קשת - המשך

אני מאמינה שאפשר ללמד וללמוד כיצד למקסם את הפוטנציאל איתו באנו לעולם. בתחילת דרכי למדתי חינוך לגיל הרך והייתי מורה. נהניתי מכל רגע והיה לי סיפוק עצום. הבנתי עד כמה חשוב לי ללמד ולחנך. עם הזמן גמלה בי ההחלטה להמשיך ללמד אבל לא חומר לימודי אלא את החיים עצמם. איך לאמץ אורח חיים נכון, איך להכיר את עצמנו ואת משחק החיים ולכן, פניתי ללימודי הנטרופתיה והאימון האישי.

 

פתחתי במכבים את הקליניקה הראשונה שלי ב - 1994 ולימים העברתי אותה לרעות. בקליניקה מבקרים ילדים, הורים, בני נוער ומבוגרים. הם באים ללמוד, להתאמן, להרגע ובמשפט אחד - "להבריא את חייהם"!,

אני מאמינה בלב שלם, שכל אדם יכול להבריא את חייו וללמוד כיצד לחיות חיים של בריאות שמחה ושלווה. הכלים מצויים בתוכנו, אך מכיון שלא צויידנו בהוראות "הפעלה" - אין אנו יודעים להשתמש בהם בצורה אופטימלית.

באמצעות התאמה טיפולית ואימון אישי, נעשים הכלים המצויים בתוכנו נגישים ואנו יכולים להשתמש בהם במידת הצורך.

 

בעולם של היום, המידע זורם ללא הרף. אמצעי התקשורת מציפים את הקהל במידע, פרסומות משתמשות בחצאי אמיתות כדי לקדם את המכירות. המידע רב אך לצערי - ברוב המקרים אינו מדויק ויכול אף להטעות. מחקרים מתבצעים ומתפרסמים - מה שהיה נכון לפני שנה, כבר לא מדויק כעת ולכן, חשוב לי להשאר מדויקת ומעודכנת. אני משתלמת באופן קבוע ומתעדכנת לגבי החידושים בתחום. כמו כן, אני מנויה על ירחונים בינלאומיים ונמצאת בקשר עם מרכזי רפואה משלימה ברחבי העולם, כך שאוכל להביא למטופלי ולמתאמני את המידע מעודכן ואמין. בנוסף ולא פחות חשוב, כדי להיות מאמן ראוי ומטפל אמיתי, חשוב שהמטפל יעשה עבודת מודעות ועבודה מעשית בחייו שלו. אינני יכולה לראות את עצמי כמטפלת ללא המסע שאני עושה לאורך השנים כדי ללמוד טוב יותר את עצמי ולהתחבר כל פעם מחדש לאמת הפנימית הקיימת בתוכי. מהמקום הזה, אני יכולה לדעתי להציע את שירותי בצורה הטובה ביותר האפשרית.

נושא איכות הסביבה, בית בריא ובחירות נכונות שישפרו את איכות חיינו ואת שלום הכדור עליו אנו חיים קרובים מאוד לליבי ואני אביא באתר מידע מעודכן ככל שזמני יאפשר זאת
אני מזמינה אתכם להחשף למידע שיעזור לכם להרחיב את הידע שלכם בתחומים שונים הקשורים ישירות לבריאות ולאיכות חיים. אני מאמינה שידע הוא שלב ראשון בדרך לבחירות נכונות. החומר יעלה בהדרגה לאתר, ככל שהזמן יאפשר לי.
אני מזמינה אתכם להתקשר אלי או לכתוב לי. אשמח להשיב כמיטב יכולתי וגם לשתף פעולה בנושאים שאני מאמינה בהם.
אני מזמינה אתכם לבקר ולהכיר את פרויקט "תקוה והשראה"
יזמתי את פרויקט תקוה והשראה לפני מספר שנים במטרה לאסוף סיפורים אמיתיים על אנשים שנקלעו למצבים מורכבים, בריאותיים ואחרים ויצאו מחוזקים בניגוד לכל הסיכויים, האתר מהווה בית לפרויקט ובמה לפרסום סיפורים אלה. .
אני מזמינה אתכם לבקר בקליניקה שלי.תוכלו לקבל אימון ולווי אישי להשגת מטרות חשובות לכם וכן טיפול מקצועי בהתאמה אישית.

אני מזמינה אתכם להצטרף לקבוצות הקטנות לעבודה על איזון משקל ואיכות חיים.

ליצירת קשר עימי, למידע נוסף - נא מלאו פרטים בדף זה ואחזור אליכם בהקדם.

להתראות,

רחל קשת